Cenik zakwaterowania 2023 Janske Lazne

Ceny zakwaterowania Penzion Martin *** Janske Lazne - Cerna hora śniadanie w formie bufetu /

- 10% sleva na konzumaci vč. nápojů v restauraci "F" SKIBAR (v zimní sezoně)
- 10% sleva na konzumaci vč. nápojů v restauraci SANSSOUCI
- 10% sleva na půjčení lyží a zimního vybavení v půjčovně Skirent p. Poláček / K+K
- 10% sleva na lyžařskou školu a aktivity K+K
- S CLUB CARD vstup do BAZÉNU S PROTIPROUDEM a do SOLNÉ JESKYNĚ

Snídaně podáváme formou bufetu. 

Termín
Pokoj
  cena za osobu/noc  
se snídaní bufet
+ vlastní soc. zař.
 Apartmán/Studio
osoba/noc 
se snídaní bufet
4-5-6 lůžek, kuchyňka, 
lednice, vařič,
varná konvice
 Dítě
pokoj/apart.
s 2 dosp. v pokoji, 
se snídaní bufet
(2-11,9 let)
    ZIMA 2024 - cena pobytu za osobu a noc se snídaní bufet
ceník pro zimní pobyty připravujeme -
 
    LÉTO 2023 - cena pobytu za osobu a noc se snídaní bufet:
1.7.-9.7.2023 765 Kč 865 Kč 612/692 Kč
28.7.-13.8.2023 765 Kč 865 Kč 612/692 Kč

 ostatní termíny:  pro skupiny na poptávku 

 pobyty jsou na 7 nocí, kratší pobyt na 4 noci na poptávku

 Club card - nepovinná platba (vstup do bazénu s protiproudem 1/2 hodiny a 1/2 hodiny solná jeskyně 

  v čase 17-20 hod. dle rozpisu  - objednat je možné pouze na celý pobyt)

 Club card 7 - nepovinná platba ... 350 Kč/osoba/týden dosp. osoba, dítě ... 280 Kč/dítě/týden

 Club card 4 - nepovinná platba ... 240 Kč/osoba/4dny dosp. osoba, dítě ... 192 Kč/dítě/4dny

 Club card 3 - nepovinná platba ... 195 Kč/osoba/4dny dosp. osoba, dítě ... 156 Kč/dítě/3dny

 Club card 2 - nepovinná platba ... 150 Kč/osoba/4dny dosp. osoba, dítě ... 120 Kč/dítě/2dny

Poplatek z pobytu (taxa určená městem) 26,- Kč /den/osoba od 18 let - platí se při příjezdu. /  Tourist tax: 26,- Kč /day/person from 18 years old – paid at arrival.  (Ceny ubytování platí pro pobyty od 2 nocí v rámci v.programu.)

CLUB CARD - klubová karta penzionu Martin *** (nepovinná platba) - opravňuje držitele karty ke vstupu do solné jeskyně (1/2 hodiny) + vstupu do krytého bazénu s protiproudem (1/2 hodiny) ... v časech dohodnutých na daný den vždy ráno při snídani (vstup 17-20 hod.) samostatně po pokojích. Objednat Club Card je možné pouze pro všechny osoby na pokoji.

Pro pokoje máme k dispozici 2 společné kuchyňky (využití zdarma).

Kontakty na PENZION MARTIN ***

tel.: (+420) 731 495 600,  e-mail: rezervace@penzionmartin.cz,  www.janske-lazne-ubytovani.cz

Sportovní ul. 205 (příjezd - arrival: z ulice Modrokamenná) Janské Lázně, Krkonoše

________________________________________________________________

VÝHODY pro hosty a služby

S CLUB CARD (viz ceník) můžete získat vstup do relaxačního krytého vyhřívaného BAZÉNU s protiproudem a do SOLNÉ JESKYNĚ. Objednat CLUB CARD je možné pouze na celý pobyt a všechny osoby na pokoji.  Službu - bazén na 1/2 hod. a solnou jeskyni na 1/2 hod., je možné využít denně (vstup samostatně po pokojích) v odpoledních hodinách 17-20(21) hod. dle rozpisu a dohody na recepci po příjezdu a další dny zápis času u snídaně. (Na službu nevzniká nárok při zaplacení ubytování.) Správce penzionu má právo službu neposkytnout při nedodržování ubytovacího řádu nebo při opravě nebo údržbě zařízení. 

Další výhody: 10% sleva v restauraci F-bar (20m) a Sanssoucci (250m) a 10% sleva na půjčovnu lyžařského vybavení a lyžařskou školu, 10% sleva na aktivity K+K.

Děti do 1,9 let se snídaní (se dvěma dospělými os. na pokoji) je zdarma bez nároku na lůžko a služby. Postýlka vč. lůžkovin 120,-Kč/noc. Děti 2-11,9 let (se dvěma dospělými na pokoji) mají 20% slevu na základním lůžku a 40% na přistýlce. Dospělá osoba na přistýlce 20% sleva. Věkem se rozumí věk osoby při nástupu na pobyt. Další výhody: 10% sleva v restauraci F-bar (20m, v zimě) a Sanssoucci (250m v zimě i v létě) a 10% sleva na půjčovnu lyžařského vybavení a lyžařskou školu (Poskytuje jiná podnikající osoba). 

Child till 1,9 years in a room with two adults without bed FREE OF CHARGE. Child 2-11,99 years old in a room with two adults 20% reduction on bed and 40% on extrabed. Adult person on extra bed 20% reduction. Age at the arrival is mentioned.

PLATBA ZA POBYT, PŘÍPLATKY / PAYMENT, EXTRAPAYMENT

Platební karty nepřijímáme. Příplatek za ubytování na jednu noc je 30% ceny. V zimní sezoně nabízíme pouze týdenní pobyty sobota – sobota. Jiné termíny na poptání. Za neobsazené lůžko se hradí příplatek. Storno pobytu: Při rezervaci se hradí záloha 50% ceny pobytu, která je nevratná. Při zrušení pobytu 7 a méně dnů před nástupem na pobyt je storno 100% ceny. Doplatek pobytu se provádí v den příjezdu na recepci hotově před ubytováním hosta, nebo převodem na účet nejméně 7 dnů před před příjezdem hosta. Při nevyčerpání objednaných služeb a dnů pobytu se platba nevrací. Při opožděném příjezdu hosta se hradí i rezervované předcházející dny. Záloha 50% ceny je částka stornopoplatku. Ubytovatel v případě nahlášení storna pobytu (telefonicky, písemně, nebo e-mailem), při nenastoupení hosta na pobyt v první rezervovaný den do 20.00 hod. a neoznámení pozdějšího nástupu na pobyt, může bez oznámení pokoj podstoupit dalšímu hostu bez náhrady, aby mimimalizoval škodu způsobenou nedoplacením pobytu. Zálohu nelze přesunout na jiný termín. Zvláště rodinám s malými dětmi doporučujeme připojištění proti stornu pobytu u Vaší pojišťovny. Při závažném nendodržení ubytovacího řádu, rušení ostatních hostů, rušení nočního klidu od 22.00 hod. - 7.00 hod. ap., může ubytovatel jednostranně ukončit pobyt s okamžitou platností, bez nároku na vrácení již uhrazené částky (též považováno za storno, ale částka storna je v tomto případě 100% ceny). Při ukončení pobytu hostem dříve, než bylo dohodnuto, celá zbývající částka za pobyt propadá - považováno za storno. Při způsobení škody ubytovateli je host povinen jakoukoliv škodu (např. poničení vybavení Penzionu Martin  ap.) uhradit do odjezdu, do ukončení pobytu. Cena pobytu zahrnuje základní úklid pokoje, koupelny a chodby (nezahrnuje úklid nádobí ve společných kuchyňkách a nádobí a kuchyní ve studiu a apartmánu). Ubytovatel garantuje ceníkové ceny, úprava cen může být provedena pouze při změně cen v ČR (např. inflace), které se zvýší o min. 10% od termínu vydání ceníku, v případě zvýšení ceníkové ceny má host možnost od pobytu odstoupit, popř. ubytovatel pobyt zrušit. O změně ceny musí ubytovatel hosta neprodleně informovat. Zaplacením zálohy host bere na vědomí a souhlasí s podmínkami Penzionu Martin uvedenými v tomto dokumentu (ceníku).

We do NOT accept credit cards. Extrapayment for 1 night stay is 30%. In winter saeson we offer stays for 7 nights Saturday-Saturday. Another terms just after agreement. * We count 80% of the price for unoccupied bed. Cancellation of stay: for reservation we require 50% deposit, which is non refundable. Cancellation 7 or less days before arrival - cancellation fee is 100% of the price. The restpayment is paid cash on arrival day before accommodation. When guest doesn´t spend all booked days or service, we don´t refund money. In case of late arrival the guest pays even for booked and not spent  days before arrival. Deposit 50% is cancellation fee. In case guest cancels stay (by phone or e-mail), or doesn´t come on accommodation on the first day of stay till 8p.m. and doesn´t let us know about later arrival, we can offer the room to another guest without any notice. Deposit is not possible to remove to another term. We advice especially families with children to take out insurance for case of cancellation. In case of serious non observing of houserules (disturbing other guests, not keeping nightly calm between 10p.m.-8a.m. etc.), the landlord can end the guest´s stay with immediate effect, without entitled to a refund. In case guest ends the stay earlier then it was booked, amount for not spent days is non-refundable. In case of any damage of the house equipment the guest is charged for the damage. The price doesn´t include washing dishis in the common kitchinette and cleaning kitchin corner in apartaments. By paying the deposit the guest takes note and agrees with the accommodation conditions of Penzion Martin*** stated in this document (pricelist).

ZVÍŘÁTKA máme rádi, ale neubytováváme je. Při příjezdu se zvířátkem nebudete ubytováni. Záloha i v tomto případě je nevratná. If You come with animal, You won´t be accommodated. In this case the deposit is non refundable.

Přejeme Vám příjemný pobyt v krásném prostředí Krkonoš! 

Ceník na ubytování Janské Lázně, Černá hora - penzion Martin je platný od 1.4.2023. Cena zahrnuje DPH. Elektronická evidence tržeb je zde prováděna v běžném režimu. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Provozní doba: dle dohody na tel. 731 495 600. Penzion Martin *** Martin Šmahel, Sportovní ul. 205, 54225 Janské Lázně, IČO: 46246045, DIČ: CZ7106233761. Sídlo firmy: Smetanova 9, 679 61 Letovice. Firma je registrována u ŽÚ Blansko, ŽÚ-213-0719-96.

Polski