Ubytování Janské Lázně Černá hora

Penzion Martin ***

Penzion Martin Janské Lázně Krkonoše

Ubytujeme Vás v pensionu Martin *** v krásném prostředí Krkonoš na úpatí Černé hory, přímo u sjezdovek, vleků a lanovek, nedaleko centra Janských Lázní!

        Penzion Martin ***

nabízí ubytování v Krkonoších a zároveň ubytování v lázních Janské Lázně 20 a 50 metrů od lyžařských vleků skiareálu SKIARENA. Janské Lázně horské městečko s novou kabinovou lanovkou a 400 m od centra vyhledávaných léčebných lázní s mnoha restauracemi, lázeňskými tanečními večery, koncerty, diskotékou aj. a hlavně krásnou přírodou. Janské lázně jsou ideální pro pobyt, dovolenou, lázeňskou dovolenou, sporty, horské turistiku a vycházky do přírody. K ubytování podáváme výborné snídaně!
 
 
Můžete využít s klubovou kartou bazén a solnou jeskyni. Dovolenou v Janských Lázních si opravdu užijete! 
        
Ubytujeme Vás v pokojích nebo v apartmánu nebo studiu - všechny s vl. příslušenstvím + snídaně bufet
  • můžete objednat pokoje 2, 3 a 4 lůžkové pokoje s možností přistýlky a se snídaní bufet
  • v penzionu je i apartmán a studio s vlastní kuchyňkou pro 4-6 osob, cena zahrnuje i snídani bufet
  • internet WiFi zdarma, wc a sprchový kout, LCD TV (k obj.)
  • společná kuchyně s vařičem, mikrovlnnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí - k dispozicici zdarma 
  • v Pensionu Martin *** je restaurace pro podávání snídaní švédský stůl. 

K relaxaci (s klubovou kartou) slouží krytý vyhřívaný bazén s protiproudem a solná jeskyně. Hledáte - li ubytování - penziony či hotel, splníme kvalitou poskytovaných služeb Vaši představu o příjemné dovolené! Místo Janské Lázně, Krkonoše nabízí dobře značené

 turistické trasy.  Horský potok s vodopády je 200 m od Pensionu Martin! Cyklostezky lemují Janské Lázně, v okolí je velké množství sportovních aktivit - ski areál Černá hora, lanové centrum, minigolf, lázeňský bazén, fotbal, skiareál aj.Pension Martin Janske Laznecerna hora janske lazne snezka

bazén s protiproudem                                      solná jeskyně

Relaxační bazénUbytování Janské Lázně

Na Černou horu - Janské Lázně můžete vyjet nejmodernější 8-místnou kabinovou lanovkou Černohorský Express, v zimě využít ski areálu SKIARENA Janské Lázně - Černá Hora přímo u objektu, se spoustou vleků poma , čtyřsedačkové lanovky, vleku kotvy. Z Černé hory je krásný výhled na Sněžku a panorama Krkonoš a Janských Lázní.

Penzion Martin Janské Lázně KrkonošeJe možné využít masáží a léčebných procedur v Janských Lázních. Příjemné jsou i procházky do okolní přírody nebo nedalekého centra Janských Lázní.  Navštivte kolonádu a lázeňskou atmosféru v Janských Lázních. Více informací získáte na www.janske-lazne-ubytovani.cz nebo v Penzionu Martin *** ubytování Janské - Lázně, Krkonoše na tel.:(+420) 731 495 600 nebo poptávku zašlete na e-mail: rezervace@penzionmartin.cz.
 
Janské Lázně, Krkonoše Vás vítají!  Jánské jsou Vaše lázně ! Využijte ubytování v Pensionu Martin Janské Lázně!
Česky