Ubytování Janské Lázně Černá hora, ubytování Krkonoše.

Navštivte Penzion Martin *** v Janských Lázních!

Ubytujeme Vás v pensionu Martin *** v krásném prostředí Krkonoš na úpatíČerné hory, přímo sjezdovky a vleků a lanovek, nedaleko centra Janských Lázní!ubytovani janske lazne, noclegi janske lazne, unterkunft janske lazne

        Penzion Martin ***

nabízí ubytování v Krkonoších a zároveň ubytování v lázních Janské Lázně 20 a 50 metrů od lyžařských vleků skiareálu SKIARENA. Janské Lázně horské městečko s novou kabinovou lanovkou a 400 m od centra vyhledávaných léčebných lázní s mnoha restauracemi, lázeňskými tanečními večery, koncerty, diskotékou aj. a hlavně krásnou přírodou. Janské lázně jsou ideální pro pobyt, dovolenou, lázeňskou dovolenou, sporty, horské turistiku a vycházky do přírody.
K ubytování podáváme výborné snídaně!
Penzion Martin Janské Lázně Krkonoše
 Můžete využít s klubovou kartou bazén a solnou jeskyni. Dovolenou v Janských Lázních si opravdu užijete! 

Penzion Martin Janské Lázně Krkonoše

        Ubytujeme Vás v pokojích nebo v apartmánu nebo studiu s vl. příslušenstvím + snídaně bufet, Pension Martin *** Janské Lázně. 

  • můžete objednat pokoje 2, 3 a 4 lůžkové s možností přistýlky se snídaní bufet
  • v penzionu je i apartmán a studio s vlastní kuchyňkou pro 4-6 osob, cena zahrnuje i snídani bufet
  • internet WiFi zdarma, wc a sprchový kout, LCD TV (k obj.)
  • společná kuchyně s vařičem, mikrovlnnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí - k dispozicici zdarma 

V Pensionu Martin je restaurace pro podávání snídaní švédský stůl. K relaxaci (s klubovou kartou) slouží krytý vyhřívaný bazén s protiproudem a solná jeskyně. Hledáte - li ubytování - penziony či hotel, splníme kvalitou poskytovaných služeb Vaši představu o příjemné dovolené!

Místo Janské Lázně, Krkonoše nabízí dobře značené turistické trasy.  Horský potok s vodopády je 200 m od Pensionu Martin! Cyklostezky lemují Janské Lázně, v okolí je velké množství sportovních aktivit - ski areál Černá hora, lanové centrum, minigolf, lázeňský bazén, fotbal, skiareál aj.

bazén s protiproudem                                      solná jeskyně

Relaxační bazénUbytování Janské Lázně

Na Černou horu - Janské Lázně můžete vyjet nejmodernější 8-místnou kabinovou lanovkou Černohorský Express, v zimě využít ski areálu SKIARENA Janské Lázně - Černá Hora přímo u objektu, se spoustou vleků poma , čtyřsedačkové lanovky, vleku kotvy. Z Černé hory je krásný výhled na Sněžku a panorama Krkonoš a Janských Lázní.

Je možné využít masáží a léčebných procedur v Janských Lázních. Příjemné jsou i procházky do okolní přírody nebo nedalekého centra Janských Lázní.  Navštivte kolonádu a lázeňskou atmosféru v Janských Lázních.

 janské lázně, jánské lázně, ubytování, ubytovani, unterkunft

Více informací získáte na www.janske-lazne-ubytovani.cz nebo v Penzionu Martin *** ubytování Janské - Lázně, Krkonoše na tel.:(+420) 731 495 600 nebo poptávku zašlete na e-mail: rezervace@penzionmartin.cz.
Janské Lázně, Krkonoše Vás vítají!  Jánské jsou Vaše lázně ! Využijte ubytování v Pensionu Martin Janské Lázně!

cerna hora janske lazne snezka

Česky