Penzion Martin v Janských Lázních

Ubytování a vybavenost v Penzionu Martin:

Penzion Martin *** Janské Lázně nabízí ubytování v příjemném a klidném prostředí na úpatí Černé hory.

Celková kapacita ubytování Penzionu Martin *** je 50 pevných lůžek + přistýlky. Pokoje máme dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové, pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a wc. Pro pokoje jsou v penzionu k dispozici 2 společné kuchyňky. K dispozici je také jeden dvoupokojový apartmán a jedno studio (oba s vlastní kuchyňskou linkou).  Na pokojích je zdarma WiFi internetové připojení pro vlastní notebook nebo tablet, LCD TV (k obj.). Janské Lázně ubytování, ubytovani Jánské Lázně Krkonoše, janske-lazne-ubytovani-penzion-martin

Hosté Penzionu Martin *** si mohou odpočinout v krytém relaxačním bazénu s protiproudem (v rámci klubové karty).

Vyhřívaný bazén  - ubytování Penzion Martin - Janské Lázně ubytování,  ubytovani Jánské Lázně Krkonoše, janske-lazne-ubytovani-penzion-martin 

Ubytování v Penzionu Martin Jánské Lázně začíná od 15 - 20 hodin v nástupní den a končí v 10 hodin. Pro lyžaře a cyklisty na skladování lyží a kol je určena lyžárna. S kočárky je možné vstoupit a uskladnit ve vestibulu Pensionu Martin ***. U vstupu před recepcí je přezouvárna s vyhřívanou podlahou.

Restaurace v Penzionu Martin *** Janské Lázně

V přízemí pensionu je restaurace - jídelna, kde podáváme bohaté snídaně švédský stůl, ke kterým každý den navíc pečeme čerstvé buchty. Ve večerním čase 17.00-21.00 hod. v naší restauraci točíme pivo, limo, víno ap. Dvě restaurace v okolí poskytují našim hostům 10% slevu na polopenzi a plnou penzi. V okolí je mnoho dalších restaurací, restaurace - bar Skirent 30m, nejbližší další restaurace 80m, diskotéka s pizzerií 100m, restaurant Minigolf 60m a další jsou v centru Janských Lázní cca 200-300m. (Pro skupiny osob jako jsou rekondice, zájezdy, teambuilding je možné objednat další stravování).

Restaurace ubytování Penzionu Martin *** Janské Lázně

Parkování u pensionu

Přímo u objektu je parkoviště pro hosty. Obvykle všechny automobily parkují u objektu.

Rezervace ubytování v pensionu Martin *** Janské Lázně:

Rezervovat ubytování v Penzionu Martin*** Janské Lázně můžete na e-mail: rezervace@penzionmartin.cz nebo na recepci osobně, případně na mobilním telefonu 731 495 600.

Po zaslání rezervace e-mailem Vás budeme neprodleně kontaktovat. Po úhradě zálohy provedeme závaznou rezervaci. Doporučujeme včasné objednání pobytu.

Pro CK a skupinové zájezdy, rekondice výhodné podmínky na vyžádání.

Firemní akce - Janské Lázně

Doporučujeme realizovat firemní akce v mimosezoně, jaro, léto a podzim.

Česky